У Харкові прикрили "контору", яка відмивала гроші терористів "ЛНР"Силовикиприпинили у Харкові діяльність конвертаційного центу, через який відмивалися кошти терористичної організації "ЛНР".

Про це інформує прес-центр СБУ.

"Зловмисники обслуговували майже 60 фіктивних підприємств, підконтрольних терористам. Кошти переводилися у готівку та кур'єрами доставлялися на тимчасово окуповані бойовиками території.

Конвертцент також "надавав послуги" підприємствам реального сектора економіки для ухилення від сплати податків до державного бюджету. За попередніми оцінками, щомісячний обіг коштів "конверта" складав понад 100 мільйонів гривень.

Співробітники СБУ у ході спецоперації затримали організаторку конвертцентру, яка є переселенкою з тимчасово підконтрольних терористам територій. Правоохоронці також затримали трьох кур'єрів, один із якихміліціонер", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, під час обшуків співробітники спецслужби вилучили печатки і документацію підконтрольних терористам фіктивних фірм та понад 2 мільйони гривень.
Відкрито кримінальне провадження за ст. 258-3 Кримінального кодексу України.http://gazeta.ua/articles/np/_u-harkovi-prikrili-kontoru-yaka-vidmivala-groshi-teroristiv-lnr/644861
Поделитесь, и будет Вам счастье!
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top