"Добкіна охороняють тітушки з Придністров'я" - активіст "Громадської варти"




Близько 70-ти активістів у Харкові продовжують блокувати приміщення обласного управління юстиції. В руках тримають коктейлі Молотова та бруківку, аби пікетувати управління в разі реєстрації Михайлом Добкіним обласної організації "Опозиційного блоку" для участі у місцевих виборах.

"Біля приміщення знаходяться патріоти з батальойну "Східний корпус", "Правого Сектора" та "Громадської варти", харківські ультрас. Зі сторони Добкіна багато провокаторів та підозрілих людей. Ми зловили місцевого сєпара, який йшов із пакетом. Він почав тікати, але ми догнали, то побачили, як з пакету випало штук із 20 балаклав та блокнот. У ньому два списки людейодним він мав віддати по 150 гривень, іншимпо 350. То передали його в міліцію. Зловили ще одного, то він сказав, що мав отримати 150 гривень від чоловіка з балаклавами, за це йому треба було перебувати просто на площі перед приміщенням . Він навіть не знав, де стояти. Думаємо, що 350 гривень мали отримати провокатори, які влаштовували б з нами бійки"

Сам Михайло Добкін разом із близько 40 охоронцями перебуває у приміщенні Апеляційного Суду.

"Він подав в суд на управління юстиції, через те, що воно двічі відмовило йому в реєстрації "Опозиційного блоку". З ним у приміщенні суду сорок чоловік охоронців. Це амбали спортивної тілобудови з палицями та у бронежилетах. Вони влаштували по нам стрілянину з травматів з вікон приміщення. Одному з учасників "Громадської Варти" травматична куля влучила між ребра. Його забрала швидка допомога. Коли билися з тітушнею Добкіна, то в одного з них випав паспорт з придністровською пропискою", - продовжив Олександр.

"Громада Харкова звертається до всієї України, щоб підтримали нашу вимогу про заборону опозиційного блоку Добкіна в Харкові. Звертаємося до всіх юристів, і депутатів. Харкову потрібна допомога всієї України. Це крапка форпост!".

Нагадаємо, Михайло Добкін сьогодні Харкові мав зареєструвати організацію "Опозиційний блок", але активісти не пустили його до обласного управління юстиції.



http://gazeta.ua/articles/politics/_dobkina-ohoronyayut-titushki-z-pridnistrovya-aktivist-gromadskoyi-varti/640431
Поделитесь, и будет Вам счастье!
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top