Тернопільський військкомат прислав повістку загиблому бійцю


Тернопільський військовий комісаріат прислав повістку бійцеві батальйону "Айдар" Андрію Юркевичу, котрий загинув у бою поблизу міста Щастя (Луганська область) 5 вересня торік.

Про це повідомила дружина бійця Христина Юркевич на своїй сторінці в Facebook.

"Моєму чоловікові, Юркевичу Андрію, прийшла повістка про прибуття в Тернопільський міський військовий комісаріат протягом 24-х годин... Через три тижні, а саме 5 вересня 2015 р. вже рівно рік , як Андрій загинув під час виконання бойового завдання ... Мені в голову не вкладається, як так за цілий рік не навести порядок в базі даних в зовсім невеличкому місті, чи просто хочуть перевірити реакцію рідних?", - написала вона.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, це не перша помилка в роботі військкомату. Тернополянина Руслана Бенька, котрий чотири місяці служить в зоні АТО в складіокремої зведеної штурмової роти "Карпатська Січ", досі розшукує комісаріат, аби вручити повістку.

Чоловік планує відсудити у військкомату 100 тис. грн за те, що його внесли до списку "ухилянтів" і оприлюднили у ЗМІ неправдиві факти.

"Я приїхав з-під Донецького аеропорту. Там ми охороняємо наші бойові позиції. Я пішов на фронт добровольцем, але наш батальйон входить до складу Збройних Сил України. Не розумію, чому досі наш військкомат не може впорядкувати ці списки", - розповів військовослужбовець.http://gazeta.ua/articles/life/_ternopilskij-vijskkomat-prislav-povistku-zagiblomu-bijcyu/642375
Поделитесь, и будет Вам счастье!
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top