Москаль відправив до військкомату ще трійко контрабандистів


У Берегівському районі затримані троє контрабандистів. Усі відправлені у військкомат для мобілізації.

Про це йдеться на офіційному сайті очільника Закарпатської області Геннадія Москаля.

"Учора (28.07) увечері мукачівські прикордонники спільно з угорською прикордонною службою затримали трьох мешканців Берегівського району, котрі намагалися переправити в Угорщину дев'ять ящиків сигарет.

Сигарети знаходилися в автомобілі "УАЗ" без номерних знаків та документів. Затримання відбулося на ділянці зеленого кордону поблизу контрольно-пропускного пункту "Лужанка", за даним фактом складено адміністративний протокол.

Після документації правопорушення всіх трьох затриманих (котрі виявилися чоловіками призовного віку) відправили у військкомат для мобілізації", - йдеться у повідомленні.

Як додає прес-служба Москаля, на ділянці зеленого кордону, що контролюється Чопським прикордонним загоном, спроб контрабанди чи переправлення нелегалів не зафіксовано.http://gazeta.ua/articles/np/_moskal-vidpraviv-do-vijskkomatu-sche-trijko-kontrabandistiv/639583
Поделитесь, и будет Вам счастье!
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top