ЖК «Тріумф» - тріумфальна вінницька недобудова.

Будівельна афера ЖК «Тріумф» у Вінниці набирає обертів. Забудовник повністю ігнорує заборону будівництва багатоквартирного будинку на об’єкті. Вінничани, яким вдалося отримати офіційні відповіді від місцевої влади подають заяви про вчинення злочину з боку представників ЖК.

Житловий 12-ти поверховий комплекс «Тріумф» заплановано побувати на мікрорайоні Вишенька у Вінниці за адресою вулиця 600-річчя, 66а. Земельна ділянка давно знаходилась у продажі, однак будувати багатоповерховий будинок там ніхто не наважувався. Одразу за парканом будівельного майданчика розташовані дитячі секції, місця для відпочинку та два діючих дитячих садочки. Місцевість у притул оточена п’ятиповерховими будинками 60-х років забудови. Продовження будівництва найближчим часом може призвести до руйнації сусідніх будівель. Навколо будмайданчика немає жодної широкої дороги для проїзду важкої будівельної техніки. Також є обмеження і по висоті автомобілів. Проїзд будівельного автотранспорту потягне за собою розбиття доріг, пошкодження каналізацій та вирубку дерев у прилеглих дворах. Які наслідки для людей та міста може принести таке будівництво? Хто буде відповідати?? Відповідно до ДБН (державні будівельні норми) будівництво вище двох поверхів на таких об’єктах категорично заборонено! Однак забудовник продовжує вчиняти злочин!

У обурених вкладників є всі підстави для хвилювання. Місцева влада офіційно надала відповідь, що жодної дозвільної документації на будівництво ЖК «Тріумф» не надавалося. Усі дії забудовника є незаконними. І відповідно до закону не може бути надана. Не зважаючи на всі заборони та обмеження на майданчику вже побудовано три поверхи. В офісі менеджери з продажу офіційно укладають з клієнтами договори на купівлю квартир в неіснуючому будинку, який ніколи не буде введено в експлуатацію!

Куди дивиться місцева влада? Зразкове місто Вінниця перетворюється у розплідник недобудов? Хто буде повертати вкрадені гроші вкладникам?

Вінничани шукають справедливості у правоохоронних органах та масово надсилають заяви про злочин до поліції, УСБУ, прокуратури та ДАБІ (державна архітектурно-будівельна інспекція) Вінницької області. У разі об’єктивного розгляду заяв, в діях забудовників вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст.ст. 190 (шахрайство), 197-1 (самовільне будівництво) Кримінального кодексу України. Організаторам загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Дуже сподіваємось на справедливий та всебічний розгляд заяв правоохоронними органами. Така проблема не може залишатися без уваги посадовців та представників ЗМІ. Маємо надію, що реформа у внутрішніх органах не пройшла даремно і посадовці не встигли отримати від шахраїв-забудовників «подарунки» до новорічних свят.

АНТИКОР 1 http://antikor1.com

Теги: ЖК Триумф    новостройки в Виннице    винница   
Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Порт для Ахметова. Часть 3: скандал дошел до СБУ »
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top