Меркель: Будь-яке вторгнення, навіть якщо воно "гуманітарне", є вторгненням

Президент звернув увагу на зусилля української влади налагодити гуманітарну допомогу містам, що постраждали внаслідок дій терористів, зокрема, щодо відправлення до Луганська фахівців для ремонту електропідстанцій та відновлення водопостачання, а також постачання продуктів харчування.

За його словами, за результатами переговорів із президентом Міжнародного комітету Червоного Хреста та іншими міжнародними партнерами розглядається можливість направлення гуманітарної місії до Луганська.

У свою чергу Меркель зауважила, що Німеччина, як і її союзники, дотримується чіткої позиції, що будь-яка гуманітарна місія повинна направлятися виключно згідно з міжнародним правом, а саме лише через канали ООН або Червоного Хреста і тільки за погодженням з української стороною.

"Наша позиція чітка – будь-яке вторгнення, навіть якщо воно називається гуманітарним, є вторгненням, і це червона лінія, яку жодна держава не може перетинати", — заявила канцлер ФРН.


Источник: “http://zakarpattya.net.ua/News/127517-Merkel-Bud-iake-vtorhnennia-navit-iakshcho-vono-humanitarne-ie-vtorhnenniam”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Порт для Ахметова. Часть 3: скандал дошел до СБУ »
,

ТОП 24

Copyright © 2008-2016. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top