Хто на якій яхті: Медведчук, Пєсков і Бейонсе

Нещодавно наш екс-колега, а нині нардеп Сергій Лещенко опублікував матеріал про нову супердорогу яхту Виктора Медведчука за 180 млн. євро. І це в країні, де середня зарплатня $150-170. При цьому незрозуміло, за які кошти кум Путіна може дозволити собі такий подарунок.

Роскошная яхта Royal Romance, которую депутат Лещенко приписывает Виктору Медведчуку. Судно произвели на одной из трех самых дорогих верфей в мире. Стоимость одного погонного метра такой яхты от 2-2,5 миллионов евро. Никто не назовет вам точную цифру, но специалисты говорят о цене около 180 миллионов евро

В той же час російський опозиціонер Навальный викинув інформацію, що прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков поїхав у весільну подорож на яхті Maltese Falcon, орендовану на тиждень мінімум за 385 тис. євро. Це не згадуючи про годинник Пєскова на весіллі за $600 тис.

Яхта Maltese Falcon, на которой российский чиновник Дмитрий Песков проводил медовый месяц

А тепер звернемо увагу на найуспішнішу сімейну пару в шоу-бізнесі - Шон Картер (a.k.a. Jay-Z) та Бейонcе Ноулз (Beyonce). Їхні щорічні заробітки дорівнюють десяткам мільйонів доларів. Наприклад, в 2014 році заробити $56 млн. та $54,5 млн. а статки – близько мільярда. Офіційні доходи в США повністю моніторяться з ціллю виявити несплачені податки та джерела надходження коштів.

Джей-Зі та його жінка Бейонсе на днях опублікували фото з відпочинку на катері чи яхті. Ідентифікувати, хоч і приблизно, можна по напису на подушках - Vongole. Мабуть це назва яхти. Через пошуковик Google з'ясовуємо, що таку яхту можна орендувати за $10-15 тисяч в тиждень.

Вдумайтеся, офіційні мільярдери орендували яхту за 15 тисяч!!! А потім ми ще дивуємось, що ж нас так відрізняє від західного світу.

Oleksandr Lemenov

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top