В Одесі мешканці будинку залили бетоном незаконний бізнес депутата

В Одесі мешканці будинку залили бетоном незаконний бізнес депутата
В Одесі мешканці будинку залили бетоном незаконний бізнес депутата

У будинку № 31 на вулиці Грецькій депутат вирішив облаштувати піцерію. Для цього він не став збирати документи і підписувати дозволи у мешканців.

Об этом сообщает Компромат вики

Вирішивши питання «десь нагорі», він просто проломив несучі стіни будинку і став прокладати окремий вхід в напівпідвальну майбутню піцерію. Мешканці протестували, знаходили підтвердження, що їх будинок є пам’яткою архітектури 1840-42 років будівництва. Депутат робив свою справу, не звертаючи уваги ні на протести, ні на те, що по будинку пішли тріщини. Дивлячись, що на їх законні вимоги не відповідають, люди вирішили не чекати, поки їх будинок складеться як картковий будиночок. До вирішення питання підійшли колективно, креативно і радикально.

Мешканці зібрали кошти і викликали машину-міксер, яка залила бетоном захоплений депутатом підвал – за приблизними підрахунками від 7 до 10 кубів суміші.

Олексій КОРЕЦЬКИЙ


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/396130-v_odesi_meshkantsi_budinku_zalili_betonom_nezakonnij_biznes_deputata”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top