В аеропорт «Львів» з Італії прибув гумвантаж для постраждалих від паводків

У вівторок, 30 червня, з Італії у Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького прибув вантаж з гуманітарною допомогою для постраждалих від паводків у Івано-Франківській області. Про це інформує пресслужба Міністерства внутрішніх справ України.

Об этом сообщает Русский слон  • 470х200і22042020а

Зокрема, у найбільш постраждалі від паводків райони Івано-Франківської області передадуть плаваючі та пересувні мотопомпи, човен, електростанції, бензопили, рятувальні жилети, пожежні рукави та інше рятувальне спорядження.

«У квітні Україна відправила до Італії гуманітарний вантаж для боротьби з коронавірусною інфекцією – 10 тонн антисептичного розчину. Сьогодні вже Італійська Республіка допомогла нам, коли в Україні сталося лихо», – підкреслив заступник голови ДСНС України Руслан Білошицький.

Також очікується ще один рейс з Італії, який доставить в Україну другу частину гуманітарного вантажу.

Нагадаємо, декілька днів Захід України потерпав від підтоплень. Через негоду в Івано-Франківській області підтоплено 4596 житлових будинків у 165 населених пунктах та зруйновано 90 мостів.

Зазначимо, що негода також наробила біди у Львівській області. Зокрема, мова йде про у Стрийський, Жидачівський, Старосамбірський райони.

Також ми повідомляли, що в селі Зарічне Стрийського району Львівщини розлилась річка Тур’янка. Внаслідок цього підтоплено близько 100 житлових будинків, недіючу школу, клуб-бібліотеку, ветпункт, два продуктові магазини. В селі мешкає 300 осіб. Як рятувальники ліквідовували наслідки негоди у селі Зарічне, дивіться за посиланням.

Від підтоплень постраждала Чернівецька та Закарпатська області.

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, затоплення на Заході Україні перевищують масштаби стихійного лиха 2008 року.

На масштабні повені відреагував голова Держлісагентства Андрій Заблоцький, який наголосив, що «заяви, що причиною повеней є рубки, – це маніпуляція та популізм».

Додамо, що паводки протягом 22-23 червня понищили дороги Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської і Чернівецької областей. Загальна орієнтовна сума збитків – 234,4 млн₴

25 червня Кабінет міністрів виділив 754 мільйони гривень з резервного фонду західним областям України, які постраждали від повеней. Зокрема, Львівська область отримає 10 мільйонів гривень.

Фото: МВС


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2020/06/30/v-aerport-lviv-z-italii-prybuv-humvantazh-dlia-postrazhdalykh-vid-pavodkiv”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top