Коронавірус небезпечний і для молоді: лікарка розповіла про реалії хвороби

Коронавірус небезпечний не тільки для літніх людей, ним масово заражається і молодь.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це попередила лікарка і членкиня парламенту Великобританії Розена Еллін-Хан в інтерв’ю The Guardian.

Вона поділилася свіжими даними про ситуацію в лондонській лікарні Св. Джорджа, яка виявилася переповнена в зв’язку з епідемією COVID-19.

Коронавірус небезпечний і для молоді

Коронавірус небезпечний і для молоді

Еллін-Хан працює 15 років у відділенні невідкладної допомоги, але, за її словами, ніколи не бачила нічого подібного. "Кількість пацієнтів із симптомами респіраторної інфекції, у яких діагностують COVID-19, зростає. В неділю, 22 березня, вранці реанімаційне відділення виявилося повністю заповнене важкими хворими, у яких були проблеми з диханням. Через відсутність місць дорослих пацієнтів почали госпіталізувати в педіатричну реанімацію", – поділилася вона.

"Ми бачимо молодих людей, які були цілком здорові, а тепер перебувають у лікарні. Деяким із них по 30 років і вони потребують штучної вентиляції легенів, щоб вижити", – розповіла медикиня.

Лікарка попередила про небезпеку коронавірусу для молоді

Лікарка попередила про небезпеку коронавірусу для молоді

Еллін-Хан розповіла, що медперсонал побоюється, що епідемія призведе до нестачі апаратів штучної вентиляції легенів, з якою вже зіткнулися лікарі в Італії.

"Найближчими тижнями доведеться вирішувати, кому дістанеться апарат штучної вентиляції легенів, а кому ні. Рятувати будуть молодих людей, які зараз гуляють і розважаються і ігнорують поради. І це значить, що якійсь мамі апарату може і не вистачити", – резюмувала вона.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Еллін-Хан також попередила, що при коронавірусі часто виникає біль у животі, який легко сплутати з іншим захворюванням.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/health/pulmonology/koronavirus-nebezpechnij-i-dlya-molodi-likarka-rozpovila-pro-realii-hvorobi.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top