Шмигаль запропонував продовжити карантин в Україні на 30 днів

Оновлено. Кабінет міністрів України з 25 березня продовжив карантин в Україні ще на 30 днів – до 24 квітня – через погіршення ситуації з епідемією коронавірусу.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про те, що такі заходи будуть ухвалені, прем’єр-міністр Денис Шмигаль попередив перед цим.

"Статистика продовжує погіршуватися. Тому всі карантинні заходи також плануємо продовжити на 30 днів", – сказав Шмигаль на початку засідання уряду 25 березня. Після чого відбулося голосування.

Карантин

Карантин

ТСН

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • заступниця голови Офісу президента Юлія Ковалів також заявляла, що при дотриманні карантину в Україні епідемію коронавірусу COVID-19 можна буде подолати вже до травня.


  • Подібну позицію озвучив і лікар-інфекціоніст Сергій Крамарєв, який припустив, що карантин в Україні може закінчитися у другій половині квітня.


  • Зі свого боку мер Києва Віталій Кличко заявив, що поки не може назвати точної дати поновлення роботи столичного метро. Він також попереджав, що якщо поширення коронавірусу в Україні посилиться, то терміни карантинних заходів можуть бути продовжені.


Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/karantin-v-ukraini-prodovzhat-na-30-dniv-shmigal.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top