Коли Україна може отримати кредит МВФ: названо дату і важливу умову

Україна може отримати перший транш допомоги Міжнародного валютного фонду (МВФ) вже на початку квітня.

Об этом сообщает Руспрес

Про це "Апостроф" дізнався з власних джерел.

"У Вашингтоні готові піти на швидкі кроки, враховуючи складну ситуацію в Україні", - сказав співрозмовник видання.

При цьому з боку МВФ зберігається умова, про яку "Апостроф" писав раніше: Верховна Рада повинна прийняти так званий "антиколомойській" закон, який покликаний не допустити повернення націоналізованого в кінці 2016 року "ПриватБанку" його колишнім власникам.Джерела не назвали конкретної суми траншу, який наша країна може отримати в квітні, проте, за їхніми словами, вона може скласти до 3 мільярдів доларів. Також Україна може отримати транш в розмірі 500 мільйонів доларів на боротьбу з коронавірусом.

При цьому джерела видання підкреслюють, що Рада має поспішити. Як відомо, засідання парламенту має відбутися 28 березня. Якщо нардепи в цей день приймуть вказаний закон, транш на початку наступного місяця буде виділено. Якщо ні, — тоді все затягнеться.

"З другої половини квітня очікується збільшення запитів від інших країн, а тому можуть виникнути проблеми з виділенням фінансування Україні, оскільки, в принципі, до цього часу вільних коштів у фонда вже не буде", - сказав співрозмовник "Апострофа".

Як повідомлялося, загальна сума допомоги МВФ Україні може скласти до 10 мільярдів доларів.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/economy/finansy/2020-03-25/stalo-izvestno-kogda-ukraina-smojet-poluchit-pomosch-mvf/191993”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top