Стало відомо, від кого принц Чарльз міг заразитися коронавірусом

Принц Уельський Чарльз міг заразитися коронавірусом від князя Монако Альбера II, з яким він напередодні зустрічався.

Об этом сообщает Преступная Россия

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

10 березня принц Чарльз і Альбер II брали участь у спільному благодійному заході, який відбувся в Лондоні. Через кілька днів Альбер II пройшов тест на COVID-19, який виявився позитивним. Тому, є ймовірність, що саме він заразив британського принца.

Князь Монако Альбер II

Князь Монако Альбер II

Michel Ravassard

Через два дні після зустрічі з князем Монако, Чарльз зустрічався з королевою Єлизаветою II. Правда, зустріч тривала недовго, а королева дотримувалася заходів безпеки.

Як повідомляв OBOZREVATEL, зараз принц разом з дружиною, герцогинею Корнуольською знаходиться на самоізоляції в маєтку у Шотландії. 72-річна дружина принца Чарльза також пройшла тестування на вірус, але воно було негативним.

Тільки у нас в Instagram ви дізнаєтесь всі секрети Винника!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/stalo-vidomo-vid-kogo-prints-charlz-mig-zarazitisya-koronavirusom.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top