Грета Тунберг вважає що перехворіла коронавірусною інфекцією

Шведська екоактивістка Грета Тунберг написала в своєму Instagram, що перехворіла коронавірусом, перебуваючи два тижні у самоізоляції після відвідування країн у Центральній Європі.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

View this post on Instagram

A post shared by Greta Thunberg (@gretathunberg) on

Тунберг написала, що після початку карантину у неї зʼявилися симптоми, характерні для COVID-19 — слабкість, озноб, біль у горлі та кашель. «Близько 10 днів тому у мене зʼявилися симптоми такі ж, як і в мого батька, який приїхав зі мною з Брюсселя [...]. У мого батька були такі ж симптоми, але більш сильні і з лихоманкою», — написала вона.

Тунберг каже, що не проходила тест на коронавірус, оскільки у Швеції не можна здати аналіз, якщо людина не потребує екстреної медичної допомоги.

Наприкінці посту вона написала, що майже одужала, а минула її застуда була значно гіршою за відчуттями. Тунберг закликала дотримуватися карантину.

  • 11 березня Тунберг закликала активістів не виходити на масові кліматичні страйки, враховуючи поширення коронавірусу. Замість цього вона закликала провести онлайн-страйк.
  • Гітарист британської групи Radiohead Ед ОʼБраєн заявив, що заразився коронавірусом.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/41024-greta-tunberg-zayavila-shcho-perehvorila-koronavirusom”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top