Активістка звинуватила лікарів Одеси в ігнорі коронавірусу: що відбувається насправді

Відома одеська громадська діячка Олена Ротарі розповсюдила в мережі інформацію про те, що в міській інфекційній лікарні хворим з підозрою на коронавірус не роблять тести і відпускають додому.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

У той же час в мерії Одеси назвали цю інформацію брехнею і пригрозили відповідальністю за чутки, повідомляє OBOZREVATEL.

Одеська інфекційна лікарня

Одеська інфекційна лікарня

omr.gov.ua

У пості Ротарі говорилося: "Сьогодні виписали з одеської інфекціонки мого знайомого. Потрапив він туди в четвер 19.03 з підозрою самі знаєте на що.

Щодо тестів: їх не роблять. Ніяких. Ні на ГРВІ, ні на грип. Аналізи крові не брали. Щодо лікування: тільки жарознижувальне, більше нічого. Щодо госпіталізації: троє в одній палаті.

Лікарі не заходять в палату. Тільки санітарки.

Виписали з кашлем всіх, як тільки впала температура. Сказали, що не вистачає місць".

Пост Олени Ротарі

Пост Олени Ротарі

Пізніше активістка закрила можливість коментувати свою публікацію.

У той же час в пресслужбі одеської мерії цю інформацію назвали брехнею.

"Відповідна інформація – це дезінформація. Проведення тестів в інфекційній лікарні під повним контролем. Кожен пацієнт з підозрою на коронавірус в обов’язковому порядку здає всі необхідні аналізи", – розповіли в пресслужбі, додавши, що за поширення неправдивої інформації в умовах карантину передбачена відповідальність.

Також фейком назвав інформацію активістки віце-мер Одеси Павло Вугельман на своєму Telegram-каналі.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL, в Одеському регіоні вранці 25 березня офіційно виявілі першого хворого на коронавірус.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/odesa/details/aktivistka-zvinuvatila-likariv-odesi-v-ignori-koronavirusu-scho-vidbuvaetsya-naspravdi.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top