Зірка "Сватів" Добронравов вперше висловився про конфлікт з Васильєвим

Російський актор Федір Добронравов спростував чутки про свій конфлікт з колегою по серіалу "Свати" Анатолієм Васильєвим, які з’явилися кілька років тому.

Об этом сообщает Роспрес

Так, в інтерв’ю виданню "Собеседник", він заявив, що Васильєв пішов з проєкту через те, що вибрав іншу, цікавішу для себе роботу. А також Добронравов зазначив, що ніхто з ним не сварився.

Федір Добронравов і Анатолій Васильєв

Федір Добронравов і Анатолій Васильєв

Фото: starhit.ru

Новини
"Свати-7": як постаріли зірки фільму Зеленського, поки не йшли з’йомки

"Це неправда. Люди від неробства складають якісь дивні історії. Людина вибрала інший проєкт: що тут такого? Ми всі працюємо. На той період у нього був якийсь художній фільм, мабуть. Він був для артиста цінніший, ось і все", – прокоментував Добронравов.

Актори серіалу "Свати"

Актори серіалу "Свати"

Фото: politeka.net

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в мережі з’явилися фотографії та відео зі зйомок сьомого сезону "Сватів", які вийдуть на екрани не раніше 2021 року.

Хто з зірок чекає поповнення, а хто розлучився — читай в нашому Instagram!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/zirka-svativ-dobronravov-vpershe-vislovivsya-pro-konflikt-z-vasilevim.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top