Відомий політолог викрив учасників спиртової мафії України

Відомий політолог викрив учасників спиртової мафії України


Сьогодні Faсеbook є найбільшою соціальною мережою у світі. Серед іншого, Facebook дозволяє створювати профіль, росповсюджувати інформацію, отримувати на неї реакцію читачів.

На минулому тижні  у мій профіль в Faсеbook «постукав» Сергій Биков із запитом на додавання  в друзі, я погодився і занурив у життя про яке у голос ніхто не говорить.

Тільки ця молода та чемна людина відкрито і сміливо виклала у загальний доступ інформацію про людей,  які протягом десятиліть грабують Україну, які створили мафіозну структуру, батьком якої був той хто віддавав команди вбивати наших братів на МАЙДАНІ під час Революції Гідності, про тих хто фінансував ці вбивства і про тих хто, ніби то нічого не відбувлось , продовжує зараз грабувати державу, про тих хто вже сьогодні покриває розкрадання держави, відкрито глузуя над пересічними УКРАЇНЦЯМИ.

 

И більш за все мене особисто вразив коментар до цієї інформації від пана Черняка - « … СПАСИБО ЗА ИНФОРМАЦИЮ СЕРГЕЙ. НАВРЕДИТЬ ЭТО НЕ МОЖЕТ НИКАК, ВСЕМ УЖЕ ВСЕ ДАВНО ОЧЕВИДНО».

І тут вже е тільки два варіанти, погодитись з паном Черняком і перетворитись у бидло, в яке Януковичі та Черняки вже спробували нас перетворити, або до кінця розібратись з цим питанням та невести в країні лад, примусивши працювати неймовірну кількість українських правоохоронців.

                                                                                         Богдан Струбак  

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top