Україна наростить видобуток газу: Гончарук поставив амбітне завдання

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що Україна нарощуватиме видобуток власного газу.

Об этом сообщает Руспрес

На центральному рівні вже спрощено дозвільні процедури, впроваджено електронні аукціони і розроблено комплекс законодавчих змін для "пожвавлення" українського газовидобутку. Про це голова уряду написав у своєму Telegram-каналі у четвер, 13 лютого.

Новини
Гончарук оголосив війну підробленому алкоголю: стало відомо, коли почнеться
Видобуток газу в Україні

Видобуток газу в Україні

"До підписання готуються 9 угод щодо розподілу вуглеводневих надр, а також запущено "Інвестиційний атлас надрокористувача", на який нанесли понад 100 готових до надрокористування об’єктів, зокрема перспективні нафтогазові площі. У лютому вже стартують 12 аукціонів щодо ділянок через електронні торги", – написав Гончарук.

Окремо він зазначив, що Україна не продає самі родовища, а лише дозволи на користування надрами.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • У Держгеонадрах заявили про намір виставити на аукціон 169 ділянок надр корисних копалин.


  • Пізніше в "Нафтогазі" зазначили, що Російська Федерація та її найбільша газовидобувна компанія "Газпром" спонсорують групи впливу, які блокують діяльність із видобутку газу в Україні.


  • Президент Володимир Зеленський закликав американський бізнес видобувати газ і нафту в Україні.


  • Польська компанія PGNiG SA і група "Енергетичні ресурси України" підписали угоду про розвідку і видобуток природного газу у Львівській області.


  • У Верховній Раді пропонують створити "Фонд майбутнього". У ньому на користь українців, народжених після 1 січня 2021 року хочуть накопичувати гроші від продажу цінних копалин, добутих в Україні.


Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Видобування газу" на сайті "OBOZREVATEL".



Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/economy/goncharuk-rozpoviv-yak-ukraina-naroschuvatime-vidobutok-gazu.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top