Білі ведмеді худнуть через танення льодовиків - дослідження

Білі ведмеді худнуть через танення льодовиків — дослідження

Білі ведмеді худнуть через танення морського льоду в Арктиці. До такого висновку прийшли дослідники з Полярного наукового центру дослідження ссавців у Баффіновій бухті, яких опубліковано в журналі Ecological Applications, повідомляє Хайтек.

Міграція білих ведмедів зазвичай тісно пов’язана з появою і відступом морського льоду. Ранньої осені, коли крижаний покрив мінімальний, ссавці переміщуються на острів Баффіна і залишаються на суші до настання зими, яка знову дозволяє їм вийти на морський лід в пошуках їжі.

Коли затока Баффіна покрита льодом, ведмеді використовують тверду поверхню як платформу для полювання на тюленів, для подорожей і навіть для створення барлогів зі снігу для своїх дитинчат. Як повідомляється, дослідники зібрали дані з супутникових міток з 1990 по 2019 роки і прийшли до висновку, що білі ведмеді проводили на суші в середньому на 30 днів більше у порівнянні з 1990-ми роками. Середнє значення в 1990-х роках становило 60 днів, які припадають на період між кінцем серпня і серединою жовтня, у порівнянні з 90 днями, проведеними на суші у 2000-х роках.

Ці зміни пов’язані з тим, що через глобальні зміни клімату морський лід в затоці Баффіна тане раніше та утворюється пізніше. «Коли ведмеді знаходяться на суші, вони не полюють на тюленів, покладаються на жирові запаси. У них є можливість поститися протягом тривалих періодів, але з часом вони стають все більш худими», — заявив Крістін Лейдр, провідний автор дослідження.

unian.ua

Об этом сообщает Руспрес


Джерело статті: “http://gazetavv.com/news/ukraine/1581601582-bili-vedmedi-hudnut-cherez-tanennya-lodovikiv---doslidzhennya.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top