Україна увійшла у топ-5 змішаної естафети на чемпіонаті світу з біатлону, випередивши Росію

Старт чемпіонату світу в італійській Антхольц-Антерсельві перервав місячну паузу у великому біатлоні. Відкривала програму першості змішана естафета у форматі 4 по 6 км.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Збірна України в першій гонці чемпіонату світу зуміла посісти п’яте місце, випередивши російських біатлоністів на 3 секунди. Нашу команду на дистанції представляли Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Артем Прима та Дмитро Підручний.

Артем Прима

Артем Прима

Першою на гонку вийшла Меркушина та зуміла пройти обидва вогневих рубежі без промахів, майже не поступившись лідерам у швидкості ходу. Українська біатлоністка передала естафету Юлії Джимі, перебуваючи на 7-му місці з відставанням у 16 секунд від лідера. Незважаючи на два промахи, наша спортсменка покращила позицію України у гонці, розташувавшись на п’ятій сходинці за підсумками своєї частини виступу у 39 секундах від першого місця.

Артем Прима також припустився двох помилок на вогневих рубежах, але зумів скоротити розрив від лідера на 6 секунд за рахунок швидкості ходу та зберіг п’яту позицію для української команди. Останнім на дистанцію вийшов Дмитро Підручний та заробив перше для нашої збірної штрафне коло. Це й завадило Україні поборотися за потрапляння до трійки найсильніших. Наш біатлоніст фінішував на п’ятому місці з відставанням у 56 секунд від першої позиції.

Норвегія завоювала перемогу у змішаній естафеті, випередивши Італію та Чехію на 15 і 30 секунд відповідно.

Результати змішаної естафети на чемпіонаті світу з біатлону

Результати змішаної естафети на чемпіонаті світу з біатлону

Новини
Чемпіонат світу з біатлону: розклад і де дивитися

Як повідомляв OBOZREVATEL, Артем Прима розповів про процес підготовки до чемпіонату світу та прокоментував слова критиків, які висловлюють невдоволення через влучність його стрільби.

Хто з ким зустрічається в українському спорті, дізнавайся у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "чемпіонат світу з біатлону" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/biathlon/ukraina-uvijshla-u-top-5-u-zmishanij-estafeti-na-chempionati-svitu-z-biatlonu-viperedivshi-rosiyu.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top