Марцінків назвав "найкорупційніші" сайти департаментів та управлінь | Версії | новини та розслідування

Похожее изображение Об этом сообщает visti-kamenia.in.ua со ссылкой на СМИ.

На оперативній нараді у міського голови Андрій Лис, начальник управління організаційно-інформаційної роботи та контролю, доповів про стан інформаційної роботи у виконавчих органах міської ради, пишуть Версії з посиланням на Типовий Франківськ.

Оцінювали висвітлення діяльності на офіційних сайтах міста, міської ради, власних сайтах, сторінках групах у соціальних мережах, пише Типовий Франківськ.

Так, перше місце по інформаційності своєї діяльності посіла Фейсбук-сторінка КП “Простір Іноваційних креацій Палац Потоцьких”.

Натомість, міський голова Руслан Марцінків зазначив, що найкорупційнішим сайтом є “Управління архітектури дизайну та містобудівної діяльності”.

“Це найбільш корупційніша сторінка. Сторінка має бути прозорою. Доручаю вам, створити методичку та на адреси підприємців надіслати ці методички з інформацією про рекламу,якою вона має бути та з якими межами,”- каже Марцінків до начальника управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Ореста Кошика.Найбільш корупційними органами є держбудконтроль, фінвідділ, управління капітального будівництва, каже Марцінків. Тому доручив краще працювати та подавати більше інформації, а також краще оформлювати свої сайти та інформаційні сторінки.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/martsinkiv-nazvav-naykoruptsiynishi-sayti-departamentiv-ta-upravlin/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top