Услід за прокурорами переатестацію пройдуть митники: коли і для чого

У 2020 році митники пройдуть велику переатестацію, – Нефьодов

У 2020 році в Україні відбудеться переатестація працівників Державної митної служби. Така атестація майбутніх інспекторів митниць стане дуже важливою частиною у запуску нової митниці. Об этом сообщает 7d-ukr.in.ua со ссылкой на СМИ.

Крім того, працівники, які пройдуть переатестацію, отримають підвищення зарплат, розповів голова ДМС Максим Нефьодов під час свого брифінгу у Кабінеті Міністрів.

До слова: Уряд планує перетворити митницю в єдину юридичну особу

Переатестація нових митників запланована на 2020 рік. Метою є проведення такої переатестації, за результатами якої той, хто пройде, той і укладе контракт та отримуватиме більші кошти. Які це будуть кошти, казати це до ухвалення бюджету – безвідповідально,
– розповів голова митниці.

Водночас, наголосив він, переатестація майбутніх інспекторів митниць стане дуже важливим етапом у запуску нової митниці. Сам очільник ДМС зазначив, що певна частина частина працівників митниці не варті того, аби продовжувати свою роботу.

"Ми не хочемо просто взяти і автоматично перевести майже 11 тисяч співробітників ДФС з митного напрямку в нову Держмитслужбу. Ми використовуємо етап переатестації, аби виявити найбільш одіозних співробітників. Умовно, зараз я уявляю, що буде близько 500, яких би мені не хотілось брати в нову Держмитслужбу", – підкреслив Максим Нефьодов.

Брифінг Максима Нефьодова: дивіться відео


Джерело статті: “http://24tv.ua/uslid_za_prokurorami_pereatestatsiyu_proydut_mitniki_koli_i_dlya_chogo_n1230323”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top