Імпічмент Трампа: Конгрес США оприлюднив стенограми свідчень Волкера та Сондленда


Комітети Конгресу США, що здійснюють розслідування у рамках імпічмента президента Дональда Трампа, оприлюднили стенограми свідчень колишнього спецпредставника США по Україні Курта Волкера і посла США в ЄС Гордона Сондленда

Стенограми оприлюднено на сайті Конгресу США. Об этом сообщает sportreporter.in.ua со ссылкой на СМИ.

Так, Волкер повідомив, що попереджав Руді Джуліані щодо тодішнього генпрокурора Юрія Луценка, якого вважав таким, що заслуговує на довіру.

Також Волкер зазначив, що заохочення Джо Байденом України під час його віцепрезидентва до звільнення з посади генпрокурора Віктора Шокіна було правильною політикою, зрозумілою на міжнародному рівні.

За словами Волкера, під час його зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським у Торонто він попередив українського лідера, що Джуліані поширює "негативні нарративи про Україну". Так, Джуліані називав Україну "проблемою", що заважало чиновникам США будувати відносини з Україною.

Сондленд своєю чергою заявив, що Трамп і Джуліані ставили умовою підтримки України розслідування проти головного конкурента Трампа Байдена, а українська сторона нібито збиралася пообіцяти в будь-якому контексті все, чого би Трамп зажадав публічно.

  • Нагадаємо, 11 жовтня експосол США в Україні Марі Йованович виступила зі свідченнями в Конгресі у справі можливого тиску Дональда Трампа на Володимира Зеленського.
  • У Конгрес США викликали 5 чиновників адміністрації Трампа свідчити про розмову із Зеленським.
  • 22 жовтня в Конгресі виступив зі свідченнями тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор, який підтвердив тиск із боку Трампа на президента України Володимира Зеленського.
  • Однопартійці Трампа зірвали свідчення чиновниці Пентагону з "українського" питання та імпічменту.
  • Комітети Палати представників Конгресу США оприлюднили стенограми свідчень експосла в Україні Марі Йованович та колишнього старшого радника Держсекретаря Майкла Маккінлі.
  • У Конгресі США збираються допитати голову адміністрації Трампа Малвані.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/05/impichment_trampa_kongres_ssha_oprylyudnyv_stenogramy_svidchen_volkera_ta_sondlenda”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top