Українці залишаються в лідерах іноземних працівників в Угорщині, далі серби і китайці

Українці залишаються в лідерах іноземних працівників в Угорщині, далі серби і китайці

Більшість іноземних працівників, які офіційно працюють в Угорщині приїжджають з України.

Майже 44 000 українців отримали в сусідній країні дозвіл на роботу на кінець вересня 2019 року. На другому місці за кількістю дозволів серби (6199), за ними — китайці (2965), в’єтнамці (2778) та індійці (1806). Об этом сообщает comandir.in.ua со ссылкой на СМИ.

Слід зазначити, що за два останні роки кількість найманих працівників з третіх країн в Угорщині зросла майже втричі. Утім дефіцит робочої сили по країні продовжує зростати, і близько 200 000 вакансій в країні досі не заповнені.

Цікаво, що Угорщина та інші країни, які підтримують антиіміграційну політику спокійно відкривають двері для іноземців та іммігрантів. Про це йдеться у нещодавній статті впливового видання Bloomberg.

"Робочі сили 21-ї країни, що розташовані між Балтійським морем і Балканами, скоротяться більше ніж на чверть до 2050 року, втрачаючи щороку понад один відсоток власного економічного зростання, за даними Міжнародного валютного фонду", — зазначається у статті.

Минулого року Угорщина надала 49 500 людям дозвіл на роботу в країні, і ці працівники у більшості прибувають не з Євросоюзу.

У статті зазначається, що угорські ЗМІ, які контролюються кабінетом Віктора Орбана "виписують щоденний раціон антиіміграційних новин, а уряд каже про надзвичайний стан у зв’язку з масовою імміграцією, яка насправді пішла на спад". Тепер угорська пропагандистська машина наголошує, що зростаючий мультикультуралізм буде корисним як для нації, так і для економіки країни.

Нагадаємо, що в Угорщині є село, де кожний десятий — українець.

Українці витісняють угорців на заводах, адже погоджуються на меншу зарплату.

Mukachevo.net

Джерело статті: “http://www.mukachevo.net/ua/news/view/638276”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top