Завдяки дискваліфікації Канади Україна в шістці естафети чемпіонату світу і поїде на Олімпіаду (відео)

Фінішний ривок Анни Рижикової у кваліфікації вивів Україну на Олімпійські ігри — Завдяки дискваліфікації Канади Україна в шістці естафети чемпіонату світу і поїде на Олімпіаду (відео)
Фінішний ривок Анни Рижикової у кваліфікації вивів Україну на Олімпійські ігри
Instagram Анни Рижикової
Наші дівчата впоралися з основним завданням Об этом сообщает ngp-ua.in.ua со ссылкой на СМИ.


Український жіночий квартет посів шосте місце в естафеті 4х400 метрів на чемпіонаті світу з легкої атлетики, який завершився в Досі (Катар).


Катерина Климюк, Ольга Ляхова, Тетяна Мельник і Анна Рижикова фінішували у фінальному забігу сьомими, але через дискваліфікацію збірної Канади посіли підсумкове шосте місце. Результат українок – 3.27,48.


Та головним підсумком цього фіналу є не зайняте місце, а здобуття олімпійської ліцензії. Її ґарантувала не просто участь, а фініш у фінальному забігу без дискваліфікації.


Чемпіонками в естафеті стали американки. Філліс Френсіс, Сідні Маклафлін, Далайла Мугаммад і Ваделін Джонатас пробігли з найкращим результатом сезону в світі – 3.18,92.


Срібло, трохи несподівано випередивши на фініші збірну Ямайки, вибороли полячки Іґа Баумґарт-Вітан, Патриція Вицишкевич, Мальґожата Голуб-Ковалік і Юстина Свєти-Ерсетіч. Наші сусідки встановили національний рекорд – 3.21,89.


А Ямайка, яку напередодні вважали основною опозицією американкам, могла залишитися навіть без бронзи. Уже після фінішу команду дискваліфікували за технічне порушення, але після подачі протесту все ж на третє місце повернули. Анастасія Ле-Рой, Тіффані Джеймс, Стефані Анн Макферсон і Шеріка Джексон пробігли з найкращим своїм результатом у сезоні – 3.22,37.
Жіноча естафета 4х400 метрів завершила чемпіонат світу-2019 з легкої атлетики для збірної України. Наша команда повертається додому з двома срібними медалями, здобутими стрибункою в довжину Мариною Бех-Романчук і висотницею Ярославою Магучих.


Читайте також: Українки прорвались у фінал. Неймовірне відео естафети на Чемпіонаті світу

Джерело статті: “http://glavcom.ua/sport/news/zavdyaki-diskvalifikaciji-kanadi-ukrajina-v-shistci-estafeti-chempionatu-svitu-i-pojide-na-olimpiadu-video-630591.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top