Сім’я 14-річного вбивці виїхала з Ковеля, причиною нападу могли бути наркотики. Відео


14-річний підліток, який з ножем напав на сусідів і вбив 41-річну жінку, ще до приїзду поліції повернувся на місце злочину і цікавився, що тут сталося. У день вбивства він прийшов до 16-річної доньки господарів попросити атлас, а вже ввечері повернувся та з ножами накинувся на родину.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Нагадаємо, трагедія сталася пізно ввечері 3 жовтня. Родина почула шум у літній кухні, коли вийшли, то побачили там свого неповнолітнього сусіда із ножами в руках, який кинувся на господарів. 41-річній жінці поцілив у серце. Вона загинула ще до приїзду медиків. Чоловік прооперований і перебуває в реанімації, донька отримала легкі травми. Свою вину підліток заперечує, проте показів не дає.

Хлопець захоплювався комп’ютерними іграми і, можливо, вживав наркотики. Про це повідомили вчителі в школі і сусіди підлітка. За словами вчителів, підліток був завжди ввічливий і адекватний, ніколи не мав проблем з поведінкою, прислужував в церкві. Вчився посередньо.

Однолітки хлопчика розповіли, що він захоплювався програмуванням і комп’ютерними іграми. Сусіди також натякнули, що, можливо, він щось приймав із заборонених препаратів.

Сім’я 14-річної дитини з рюкзаками покинула Ковель, адже перебуває в шоці від того, що сталося. Ніхто не міг очікувати такого від спокійної і скромної дитини. Якщо його провину доведуть — йому загрожує до 15 років ув’язнення.

Цікаво, що до приїзду поліції хлопець прийшов на місце злочину, який вчинив, і запитав, що тут сталося.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/extreme/simia-14-richnoho-vbyvtsi-vyyikhala-z-kovelia-prychynoiu-napadu-mohly-buty-/” Об этом сообщает neprote.in.ua со ссылкой на СМИ.

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top