Сьогодні аеропорт «Київ» відновить роботу

Аеропорт «Київ» не працював 10 днів
Аеропорт «Київ» не працював 10 днів


Термінали та злітні смуги запрацюють з 9:00 Об этом сообщает bessarabiainform.in.ua со ссылкой на СМИ.Сьогодні Міжнародний аеропорт «Київ» ім. І. Сікорського відновить свою роботу після 10-денної перерви.


Про це повідомляє пресслужба аеропорту в Facebook.


Наголошується, що термінали та злітні смуги запрацюють з 9:00. Всі заплановані роботи з ремонту злітно-посадкової смуги за час, коли аеропорт був закритий, виконані.


«Вже о 9:00, 12 вересня, той час коли термінали оживуть і наповняться пасажирами. Час, коли на злітну смугу сідатимуть літаки. Врешті кінці все, що запланували, реалізували, всі роботи виконані, останні доробки», — йдеться в повідомленні.


Нагадаємо, за серпень 2019 року Міжнародний аеропорт «Київ» ім. Ігоря Сікорського аеропорт обслужив 265,7 тис. пасажирів, що на 25,8% менше, ніж у серпні 2018.


Кількість пасажирів, обслужених на міжнародних рейсах у серпні, – 259 тис., на внутрішніх – 6,7 тис. пасажирів.


Кількість рейсів у серпні 2019 року склала 2 655 на приліт і виліт, що на 18,5% менше аналогічного періоду 2018 р., з них міжнародних рейсів – 2 245, внутрішніх — 410.


Найбільш популярні міжнародні напрямки в серпні 2019 року – Мінськ (Білорусь), Варшава (Польща), Рим (Італія), Анкара (Туреччина), Берлін (Німеччина), Франкфурт-на-Майні (Німеччина), Відень (Австрія); внутрішні — Одеса, Запоріжжя, Львів.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/kyiv/news/sogodni-aeroport-kijiv-vidnovit-robotu-624578.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top