Кропивничан закликають підтримати марш за права тварин

image

Кропивничан запрошують взятии участь у марші за тварин, який відбудеться в неділю, 15 вересня. Про це під час прес-конференції розповіла волонтер організації «Щасливий пес» Тетяна Кучерява, інформує медіапортал DOZOR. Об этом сообщает vesele.in.ua со ссылкой на СМИ.

Так, цьогоріч вперше проводиться акція за права тварини, яка одночасно розпочнеться о 12:00 у всіх містах України.

«Люди повинні замислитися, що жорстке поводження з тваринами у цирку, зоопарках, експлуатація тварин для жебракування і фотопослуг, використання живих тварин для експериментів, вбивання тварин заради хутра, масове вбивство безпритульних тварин на сьогоднішній день неприпустимо, з цим потрібно боротися. Ми запрошуємо усіх небайдужих до проблеми жорстокого поводження з тваринами людей зібратися о 11:45 біля готелю «Турист», пройтись до головної площі міста, щоб підтримати та відстояти права тварин», — розповіла Тетяна Кучерява.

Також організатор маршу у нашому місті зазначила, що на захід можна брати тільки тих тварин, які слухняні та добре поводяться, щоб не трапилося неприємних ситуацій під час маршу.

Як раніше повідомляв DOZOR, марш за тварин пройде із 11 головними вимогами.

Антоніна ШаповаловаДжерело статті: “http://dozor.kr.ua/post/kropivnichan-zaklikayut-pidtrimati-marsh-za-prava-tvarin-11653.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top