Нацрада звернеться до суду щодо припинення ліцензії телеканалу NewsOne


Національна рада з питань телебачення і радіомовлення позивається до суду щодо припинення ліцензії товариства "Новини 24 години", до якого входить телеканал NewsOne

Про це голова Нацради Ольга Герасим’юк повідомила на засіданні регулятора, передає "Радіо Свобода". Об этом сообщает accessible.in.ua со ссылкой на СМИ.

На засіданні 5 вересня Нацрада визнала факт "розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті в ефірі каналу". За словами Герасим’юк, такі висловлювання лунали в ефірі каналу з 6 червня по 8 липня 2019 року.

Також Нацрада зафіксувала порушення Закону про телебачення і радіомовлення, зокрема в частині неприпустимості зловживання свободою діяльності та ймовірне зловживання правом на інформацію (прописане в Законі про інформацію).

За висновками регулятора, канал не виконав попередні його рішення, винесені 7 лютого та 12 лютого 2019 року.

Герасим’юк додала, що Нацрада звертається до суду щодо припинення ліцензії товариства.

"Я хочу сказати, що ми підкреслюємо, що Національна рада в жодному разі не закриває канал і не відбирає ліцензії. Ми звертаємося до суду, щоб він ухвалив своє рішення, адже справді, надзвичайно складне питання. Це також означає, що канал від сьогодні не припиняє мовлення, просимо, щоб ніхто цим не маніпулював. Він працює, ніхто не втрачає роботу, не виходить на вулицю, поки суд не розгляне цього питання. Вже коли суд розгляне, тоді, відповідно, будуть якісь дії", – пояснила вона.

Член Нацради Уляна Фещук додала, що це максимальна санкція, яку може за законом застосувати Національна рада з питань телебачення і радіомовлення відповідно.

За рішення проголосували всі члени Нацради одноголосно.

  • В очікуванні рішення Нацради під будівлею регулятора влаштували 2 мітинги.
  • На мітингу на підтримку закриття NewsOne поліція затримала активіста, одного з засновників партії "Демократична сокира" Юрія Гудименка.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/09/05/nacrada_zvernetsya_do_sudu_schodo_prypynennya_licenziyi_telekanalu_newsone”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top