У Берліні зі старого аеропорту хочуть зробити головний бордель міста

Ілюстративне фото

Зі старого еропорту "Берлін – Темпельгоф", який розташований на окраїні німецької столиці, хочуть зробити центр міської проституції. З такою пропозицією виступив Штефан фон Дассель, мер берлінського округу Mitte. Об этом сообщает 34kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

А все для того, аби перенести секс-послуги з Курфюрстенштрассе – центральної вулиці міста, повідомляє CNN.

До теми! Зробити Лас-Вегас: як Зеленський ставиться до легалізації зброї, марихуани та проституції

Саме вона важається основним осередком проживання секс-працівниць в Берліні, чимось нагадуючи квартал "червоних ліхтарів" в Амстердамі.

Чиновник пропонує побудувати в старому аеропорту комплекс, який матиме невеликі криті бокси, де клієнти зможуть отримувати задоволення просто в своїх автомобілях.

Штефан фон Дассель
Штефан фон Дассель

Зазначимо, що з 2015 року будівля аеровокзалу та ангари використовуються як тимчасовий центр прийому та розміщення біженців, він – найбільший в Німеччині.


Аеропорт функціонував з 1920 по 2008 роки

Вперше так звані бокси для сексу з’явилися в голландському Утрехті у середині 1980 років, після чого вони почали відкриватися і в інших європейських містах.

Подібний комплекс відкрили у німецькому місті Кельні в 2001 році, а згодом в Ессені та Бонні. Вони відрізняються високими заходами безпеки, зокрема на території розміщені камери спостереження, а в кожному боксі – тривожні кнопки.


Джерело статті: “http://24tv.ua/u_berlini_zi_starogo_aeroportu_hochut_zrobiti_golovniy_bordel_mista_n1191569”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2019. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top