Україна пропонує Кремлю одночасно звільнити Вишинського і Сенцова

Україна пропонує Кремлю одночасно звільнити Вишинського і Сенцова Фото: president.gov.ua

В ОПУ "із зацікавленістю" дізналися про пропозицію Росії звільнити Вишинського на знак "доброї волі", — заявила речниця президента Володимира Зеленського Юлія Мендель на своїй сторінці у Facebook. Об этом сообщает bike-crimea.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Цілком підтримуємо політику кроків доброї волі і пропонуємо Росії зробити і свій крок назустріч — звільнивши Олега Сенцова. І для взаємної переконаності у спільній добрій волі ми пропонуємо зробити це одночасно", — написала вона у Facebook.

Пропозиція Кремля звільнити Вишинського була відповіддю на заклик Зеленського звільнити українських моряків. Президент України зазначив, що це було б першим кроком для відновлення діалогу між Києвом та Москвою.

Нагадаємо, що у червні Зеленський запропонував почати обмін полоненими з РФ у форматі "10 на 10" або "15 на 15".


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/ukraina_proponuie_kremlyu_odnochasno_zvilnyty_vyshynskogo_i_sentsova_297295.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top