2 млн грн на 470 нагрудних значків «народний депутат України»: ЦВК відмінила тендер

Значок народного депутата України — 2 млн грн на 470 нагрудних значків «народний депутат України»: ЦВК відмінила тендер
Значок народного депутата України
Тендер провалився, бо на нього прийшло менше двох учасників Об этом сообщает vessti.in.ua со ссылкой на СМИ.


Центральна виборча комісія 29 червня відмінила тендер з виготовлення нагрудних значків для народних депутатів України очікуваною вартістю 1,85 млн₴


Про це повідомляє «Главком» з посиланням на систему ProZorro.


Тендер провалився, бо на нього прийшло менше двох учасників.


В цілому ЦВК хотіла замовити 470 комплектів, які складаються з двох нагрудних значків «народний депутат України» та футляра до них.


Основа нагрудного значка виготовляється з срібла і представляє собою стилізоване зображення Державного Прапора України. Поверхня всіх деталей нагрудного знака позолочена. Лицьова поверхня покрита синьою і жовтою емалями та твердою двокомпонентною епоксидною смолою.
Фотоілюстрація з тендеру ЦВК
Фотоілюстрація з тендеру ЦВКНа синьому полі і на фоні сонячних променів міститься зображення малого Державного Герба України; праворуч від герба – виконаний напис трьома рядками: «народний депутат України».


На зворотному боці нагрудного знака зазначено номер скликання Верховної Ради України і порядковий номер.


Поставка товару планувалася до 3 серпня.

Нагадаємо, що 21 липня в Україні відбудуться позачергові вибори депутатів Верховної Ради. Згідно з українським законодавством, Верховна Рада складається із 450 народних депутатів. 225 із них обираються за партійними списками, 225 – на мажоритарних округах. До парламенту потрапляють партії, які отримують на виборах 5% голосів.

Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/2-mln-grn-na-470-nagrudnih-znachkiv-narodniy-deputat-ukrajini-cvk-vidminila-tender-605865.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top