У Чернівцях на пожежі врятували чоловіка, який надихався чадним газом

Уранці 16 березня на лінію 101 надійшло повідомлення від сусідів про те, що у будинку на вулиці Буковинській у Чернівцях виникла пожежа. За вказаною адресою негайно направили два відділення 2 державної пожежно-рятувальної частини міста Чернівці. Оскільки у будинку утворилося щільне задимлення, рятувальники, одягнувши апарати захисту органів дихання та зору, увійшли всередину. Під час проведення розвідки у приміщенні вогнеборці виявили у кімнаті власника. Рятувальники вивели його з будинку в безпечне місце та надали необхідну домедичну допомогу. Подальшої госпіталізації він не потребував. У результаті полум’ям було знищено диван, пошкоджено вікно у будинку.

Як з’ясувалося згодом, причиною пожежі стала необережність 57-річного власника під час паління у ліжку. Недопалок впав із рук чоловіка і спричинив займання дивана. Під час пожежі власник не постраждав – у той момент, коли його помітили рятувальники, господар був при свідомості, тільки надихався чадним газом. Проте, така необачність чоловіка ледь не коштувала йому життя.

Прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області фильмы бесплатно

Джерело статті: “http://promin.cv.ua/2019/03/18/u-chernivtsiakh-na-pozhezhi-vriatuvaly-cholovika-iakyi-nadykhavsia-chadnym-hazom.html” Об этом сообщает zak-kor.in.ua со ссылкой на СМИ.

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2019. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top