На блокпостах окупантів за день померли дві людини

<p>Черговий смертельний випадок зафіксований у пункті пропуску на Донбасі Об этом сообщает <a href=okolica.in.ua со ссылкой на СМИ.

">

Черговий смертельний випадок зафіксований у пункті пропуску на ДонбасіЗавкафедрою медуніверситету з окупованого Донецька хотів потрапити на територію України, не підконтрольну бойовикамУ пунктах пропуску бойовиків на Донбасі за день зафіксовано два випадки смерті цивільних. Про це в четвер, 7 лютого, повідомляє сайт «Горлівська мозаїка».


Зазначено, що близько 12:00 на КПП Олександрівка помер 75-річний професор медуніверситету Юрій Крюк. За попередніми даними, смерть настала внаслідок серцевого нападу.


Повідомляється, що професор не стояв у черзі. Він відразу під’їхав до шлагбауму, оскільки їхав з хворою дружиною, і був пропущений до вікна реєстрації.


«Вийшовши з машини, чоловікові стало погано і він впав. На жаль, врятувати чоловіка не вдалося», — пише видання.


Також люди в близькому оточенні професора підтвердили, що смерть настала поблизу КПП Олександрівка.


Крім того, перед цим на КПП Майорськ чоловікові, Дудникову Василю Олексійовичу, 19.10.1956 р. н., який знаходився в черзі в автобусі, стало погано, йому негайно була надана медична допомога, проте врятувати не вдалося.


Додайте «ГЛАВКОМ» в свої обрані джерела ⟶

Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/na-blokpostah-okupantiv-za-den-pomerli-dvi-lyudini-567845.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2019. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top