Франківські МАРСіани знімали сніг та бурульки з даху будинку

news-image: Франківські МАРСіани знімали сніг та бурульки з даху будинку
У вівторок, 5 лютого черговий наряд МАРсіан здійснив три виїзди для ліквідації надзвичайних ситуацій на території Івано-Франківська.

Як зазначають надзвичайники, о 15.15 год. за допомогою автодрабини провели ліквідацію снігових та льодових нагромаджень на даху будинку №1а Південного Бульвару. Вказані нагромадження нависали над пішохідною доріжкою та створювали небезпеку для людей. Об этом сообщает pretenziy.in.ua со ссылкой на СМИ.

О 20:53 на вулиці Бельведерській виникла пожежа побутового сміття на відкритій території. Вогнем знищено побутове сміття. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

6 лютого о 01:19 на вулиці Пулюя виникла пожежа побутового сміття на відкритій території в сміттєвому контейнері. Вогнем знищено побутове сміття. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

Варто додати, що 5 лютого о 13:25 в Івано-Франківську на вулиці Довгій виникла пожежа дерев’яних вхідних дверей до житлової квартири. Вогнем пошкоджено дерев’яну обшивку дверей. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем.

Крім того, о 19:59 у селищі Богородчани виникла пожежа господарської будівлі (коптильня) в приватному господарстві. Вогнем пошкоджено речі домашнього вжитку та інвентар для копчення. На пожежі працювала 1 ланка газодимозахисної служби. Причина виникнення пожежі встановлюється.

А також о 21:22 у селі Долішнє Залуччя Снятинського району виникла пожежа кімнати житлового будинку. Вогнем знищено житлову кімнату на другому поверсі будинку частково перекриття. Причина виникнення пожежі встановлюється.

Читайте Бліц-Інфо в Facebook, Telegram та Twitter. Тільки найважливіші новини!

additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small


Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/frankivski-marsiany-znimaly-snig-ta-burulky-z-dahu-budynku.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2019. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top