Порошенко: Зараз українці продемонстрували стійкість та рішучість, якої бракувало в УНР – новини ZIK.UA

вівторок, 4 грудня, 2018, 15:12 Політика


Порошенко: Зараз українці продемонстрували стійкість та рішучість, якої бракувало в УНР

ZIK
ZIKЗараз резервісти першої черги без вагань йдуть до військкоматів у зв’язку із введенням воєнного стану. Українці продемонстрували дивовижну стійкість і єдність, якої так бракувало 100 років тому Українській Народній республіці. Об этом сообщает abnormal.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час зустрічі із студентами в Івано-Франківську.


Він наголосив: деякі політики ще у 2014 році, коли Росія розпочинала свою агресію, запевняли: потрібно, щоб жоден танк не вийшов із наших ангарів, аби «не дратувати Путіна».


«На жаль, вони так само поводились і зараз при обговоренні мого указу про запровадження воєнного стану. Було соромно дивитись на те, що тоді відбувалось у Верховній раді. Та врешті-решт парламент таки ухвалив закон. Цим ми показали, що ніхто не зможе безкарно порушувати наш суверенітет і територіальну цілісність, окупувавши як українську землю, так і Азовське море», – заявив Порошенко.


До того ж, Кремль намагався організовувати провокації для розколу суспільства.


«Це далеко не вичерпний перелік фронтів, що були розгорнені проти нас гібридною війною. Та народ виявив дивовижну стійкість і єдність, якої так бракувало 100 років тому в УНР. Народ виявив готовність до боротьби і рішучість захищати Україну», – підкреслив Президент.


Відтак, він розповів, як резервісти першої черги йдуть до військкоматів у зв’язку з воєнним станом.


«Це правильна реакція українців на загрози державі», – підкреслив Порошенко.


За його словами, під час вчорашніх відвідин Гончарівського полігону, де проводила бойове залагодження 30 бригада, наші партнери по НАТО – американський генерал, який очолює сухопутні війська в Європі та генерал-командувач сухопутних війська ЗС Канади – відзначили високий рівень підготовки українських вояків.


«Обидва вони публічно заявили: такого, що ми зробили, просто неможливо було досягти за чотири роки. Мовляв, те, що побачили вчора, дуже рідко спостерігали будь-де у світі», – зазначив Президент.


Порошенко наголосив: вони привітали «увесь український народ» із тим, у якому стані перебуває українська армія.


«Потім там до нас підійшли резервісти, розповіли, що вони приїхали до військкомату з Одеської області. Та план на навчання резерву дали лише на 30 осіб, тоді як їх прибуло 165. Такого у 2014 році не було. Зараз маємо 150 тисяч бійців, які пройшли АТО, демобілізувались, однак за першим викликом прийшли боронити державу», – підкреслив Президент.


Тож він підкреслив: така реакція військових на загрозу та введення воєнного стану якраз і є тою рішучістю, завдяки якій Україні вдалось досягти колосальних результатів.


Як повідомлялось раніше, вночі з 25 на 26 листопада відбулося засідання РНБО, під час якого Рада одноголосно закликала Президента запровадити воєнний стан в Україні на 60 діб.


Порошенко ж запропонував Верховній Раді розглянути на позачерговому засіданні в понеділок відповідне рішення.


Згодом глава держави заявив, що пропонуватиме депутатам запровадити воєнний стан в Україні тривалістю 30 днів.


Після цього Верховна Рада таки проголосували за введення 30-денного воєнного стану на частині територій України. Йдеться про десять областей вздовж російського кордону, придністровської ділянки україно-молдовського кордону і вздовж узбережжя Чорного та Азовського морів.


28 листопада офіційне видання Верховної Ради «Голос України» опублікувало указ Президента Про введення воєнного стану в Україні. Відтак, режим офіційно набув чинності.
Джерело статті: “http://zik.ua/news/2018/12/04/poroshenko_zaraz_ukraintsi_prodemonstruvaly_stiykist_ta_rishuchist_yakoi_1462329”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2019. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top