Агресивні старшокласниці з Рівного били та душили дівчинку, бо вона захищала бездомну собаку


Про цей випадок зняли відеосюжет
fakty.ictv.ua у програмі
Надзвичайні новини.

У Рівному двоє дівчат побили меншу дівчинку. У неділю, 9 вересня, десятирічна Поліна, гуляючи на вулиці , помітила, що двоє старших дівчат ображають бродячу собаку. Заступившись за собаку, дівчинку, побили. Зі слів Поліни, її намагались задушити, били по обличчю та погрожували, що розіб’ють голову об бордюр і закопають у могилі. Об этом сообщает theinsiders.in.ua со ссылкой на СМИ.


Налякана і заплакана дитина розповіла все матері, яка і викликала копів, розповіла прес-офіцер Нацполіції області Ольга Олійник.Нині всі деталі інциденту встановлюють правоохоронці. За вчинення умисного тілесного ушкодження розпочали досудове розслідування.


Тим часом працівники ювенальної превенції провели профілактичні роз’яснювальні бесіди і з учнями школи та вчителями, аби попередити розвиток булінгу серед школярів.На своїй сторінці у ФБ мама дівчинки Євгенія Петровська опублікувала пост з таким текстом (орфографія та пунктуація збережені):


Маленьке, тихе, спокійне, безпечне #Рівне. До сьогодні була впевнена, що наше місто саме таке, поки не подзвонила подружка моєї дитини і я не почула: "Йдіть швидше сюди, вашу Поліну били і душили старші дівчата"... Потім злякана, заплакана дитина розказує, що коли душили, то обіцяли їй розбити голову об бордюр, щоб коли вона здохне — ніхто не знайшов... Втікли. Поліція приїжджала, поки не знайшли. Та це ненадовго.


Джерело статті: “http://radiotrek.rv.ua/news/agresyvni_starshoklasnytsi_z_rivnogo_byly_ta_dushyly_divchynku_bo_vona_zahyshchala_bezdomnu_sobaku_video_229748.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2019. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top