В Україні можуть у 17 разів збільшити штрафи за непристебнуті паски безпеки

Парламентський комітет рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект №8492 щодо зниження смертності та травматизму на дорогах України. Так, законопроектом пропонується збільшити адміністративну відповідальність за порушення правил користування ременями безпеки та мотошоломами з 51 гривні до 850 гривень. Про це йдеться на сайті Верховної Ради. Об этом сообщает vestiplus.in.ua со ссылкой на СМИ.  • banner_National_470x200
WordPress Slideshow

Зазначається, що таке збільшення пов’язане із значною суспільною небезпекою та масовим невикористанням ременів безпеки та мотошоломів водіями та пасажирами.

«Необхідність прийняття законопроекту під час обговорення обгрунтовувалася високим рівнем смертності та травматизму на дорогах України. За офіційними даними Національної поліції України, щороку на дорогах України гине не менше 3,5 тисяч людей та травмуються не менше 35 тисяч. Тобто кожного дня на дорогах України гине понад 9 осіб», – йдеться у повідомленні.

У Комітеті додали, що за показниками аварійності та наслідками дорожньо-транспортних пригод (ДТП), Україна є одним із лідерів серед європейських країн.


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2018/09/11/v-ukrayini-mozhut-u-17-raziv-zbilshiti-shtrafi-za-ne-pristebnuti-paski-bezpeki”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2019. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top