Стимул мрії: заради чого 6-річна харків’янка відкрила "смачний бізнес"

Стимул мрії: заради чого 6-річна харків’янка відкрила "смачний бізнес" Об этом сообщает true-justice.in.ua со ссылкой на СМИ.

6-річна дівчинка з Харкова відкрила справжній бізнес із сирниками. Але не для того, аби збагатитися, а заради здійснення мрії. Вона збирає гроші, щоб купити квиток до Лапландії і потрапити в гості до Санта Клауса.

Маленькій Улі всього шість років, а вона вже справжня королева сирників. Дівчинка краще ніж дорослі знає, що потрібно додати, аби сирники вийшли пухкими і не пригоріли.

Уля ліпить сирники мало не щодня. У маленької харків’янки бізнес-план. Вона мріє наскладати грошей і поїхати до Лапландії, аби переконатися в тому, що Санта Клаус справжній. Втім, квиток коштує чимало. Тож мама запропонувала Улянці організувати сирниковий бізнес.

Коли сирників наліпили, мама починає їх смажити. Улянка тим часом береться за олівці. Адже для кожного замовлення готує особливе побажання.

До сирникового бізнесу залучили усю родину. Хтось займається доставкою, хтось закупівлею, а хтось підшукує клієнтів. Адже з кожним днем роботи стає все більше. Про мрію Улі вже знає усе місто.

Це була субота, вечір. І в понеділок у нас вже був розписаний весь тиждень на замовлення. У нас на той момент була одна маленька пательня і більше 25 замовлень на день. Потім у нас з’явилася друга пательня, і зараз ми можемо більшу кількість замовлень виконати, – розповіла мама Уляни Юлія Піменова.

Одна порція сирників коштує 35 гривень. За підрахунками, аби зібрати потрібну суму, Улі треба працювати 30 тижнів не покладаючи рук. Труднощі дівчинку не лякають, і вона вірить, що 2019 рік зустріне в Лапландії поруч із Сантою.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Stimul_mrii_zaradi_chogo_6richna_harkivyanka_vidkrila_smachnii_biznes_44791.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2017. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top