Суд повернув державі земельну ділянку вартістю 3 мільйони

Військова прокуратура Західного регіону України повертає державі земельну ділянку вартістю понад 3 млн₴ Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі військової прокуратури Західного регіону України.«Львівським апеляційним господарським судом задоволено апеляційну скаргу військового прокурора Івано-Франківського гарнізону Західного регіону України, яким скасовано незаконне рішення суду першої інстанції та визнано право власності на земельну ділянку площею 0,6 га і вартістю понад 3 млн грн за Міністерством оборони України», – йдеться у повідомленні.


Як відомо, вказана земельна ділянка, що розташована в центрі міста Івано-Франківська, ще у 2006 році незаконно вибула з державної власності на підставі рішення Івано-Франківської міської ради щодо передачі її в оренду комерційній структурі.


Наразі, законні права держави поновлено.


Джерело статті: “http://portal.lviv.ua/news/2017/11/03/sud-povernuv-derzhavi-zemelnu-dilyanku-vartistyu-3-milyoni”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2017. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top