Щоб зарахували у колежд секретар вимагала 1700 $

Секретар приймальної комісії оцінила зарахування абітурієнта на навчання в коледж у 1700 доларів США. Такий факт викрито під час вступної кампанії в одному із коледжів міста Рівне.Про це інформує кореспондент ERVE.UA з посиланням на прес-службу прокуратури області.
 
 
- Свою послугу, яка полягала у зарахуванні вступника на державну форму навчання, секретар приймальної комісії вищого навчального закладу оцінила у 1700 доларів США. Викладачку було викрито правоохоронними органами під час одержання цих коштів 22.07.2015, - повідомив заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик.
 
Вказаній особі сьогодні повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України (прохання надати та одержання службовою особою неправомірної вигоди).
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі СУ УМВС України в області, яким процесуально керує прокуратура Рівненської області.
 
Відповідальність за вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачена у виді штрафу від 1000 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк від 3 до 6 місяців, або позбавленням волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі спеціальною конфіскацією.
 
http://erve.ua/news/crime/shchob_zarakhuvali_u_kolezhd_sekretar_vimagala_1700__0808.html
Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2017. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top