Проект бюджету Києва треба винести на обговорення киян – Омельченко


Проект бюджету міста необхідно підготувати вже у вересні і запропонувати киянам взяти участь у його обговоренні. Про це заявив лідер партії "Єдність", кандидат у мери столиці Олександр Омельченко в ефірі телеканалу "Київ".

"На 2016 рік уже сьогодні у вересні треба обнародувати проект бюджету, дати на обговорення киянам. І показати: надходження на території Києва37 мільярдів. Щоб покрити всі потреби міста Києва32 мільярди. 5 мільярдів буде профіцит", - наголосив Омельченко.

Він також сказав, що бюджет цього року сформований неналежно, оскільки в ньому не закладено грошей на розвиток міста..

"Бюджет, на жаль, цього року, 2015-го, дуже скромний, дуже бідний, м'яко кажучи, спрямований на виживання. В бюджеті 15-го року стаття розвитку міста Києва по урбанізації на території відсутня. Наприклад, жодної соціальної квартири. Не будинку соціального, безкоштовного, з бюджетужодної квартири", - підкреслив політик, додавши, що міським бюджетом цього року не враховані витрати на будівництво нових станцій метро.

"Полегшити наземний транспорт можна тільки одним: кожен рікстанція метрополітену. У цьому році на метрополітеннуль гривні нема", - відмітив Омельченко.http://gazeta.ua/articles/kiev-life/_proekt-byudzhetu-kiyeva-treba-vinesti-na-obgovorennya-kiyan-omelchenko/648813
Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Правый берег Киева высыхает без воды: люди атакуют бюветы (фото) »
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top