Рівень контрабанди на Луганщині знизився на 75% - Тука


Голова Луганської військово-цивільної адміністрації Георгій Тука вважає, що після початку роботи в області зведених мобільних груп по боротьбі з контрабандою на лінії розмежування рівень контрабанди значно знизився. Однак не вважає це успіхом, оскільки об'єктивно оцінити ситуацію неможливо.

"Навряд чи це системний інструмент, але те, що рівень контрабанди з початком діяльності цих груп по лінії розмежування знизився на 70-75%, це точно",сказав Лою в інтерв'ю ZN.UA.

У той же час він відзначає, що "не називав би це успіхом, оскільки другим фактором (зниження рівня котрабанды - ред.) після роботи груп можна вважати загострення на лінії фронту і підвищення інтенсивності обстрілу".

"Який з цих факторів виявився вирішальним, судити не можу. Підрахувати і об'єктивно оцінити ситуацію дійсно неможливо. Бо апетити окремих представників влади заробляти тут ростуть так само, як і на будь-якій іншій ділянці кордону", - говорить Тука.

"Є достатня кількість людей, які, користуючись істотною різницею в ціні на продукцію на території України і "республік", роблять бізнес. Таким чином, є їх змова з представниками силових структур, що стоять по лінії розмежування", - додає він.

За словами глави Луганщини, везуть "все що завгодно". Але більшепродукти харчування, медикаменти, фальсифікат алкоголю і тютюнових виробів.

"Якщо бути юридично точним, на лінії розмежування, на відміну від державного кордону, ми маємо не контрабанду, а певні порушення правил перетину. Більш того, злочинця може зупинити не стільки суворість покарання, скільки його неминучість. У нас проблеми і з жорсткістю: кримінальна відповідальність за порушення на лінії перетину не передбачена, і з невідворотністювсе продано", - вважає він.http://gazeta.ua/articles/politics/_riven-kontrabandi-na-luganschini-znizivsya-na-75-tuka/646549
Поделитесь, и будет Вам счастье!
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top