Родині бійця, який загинув в АТО від вибуху банки меду, треба допомога
36-річний Олександр Суслопаров служив навідником 4-ї механізованої роти 2-го механізованого батальйону. Загинув 16 січня на блок-посту в Станиці Луганській. У банці з медом, яку приніс бійцям місцевий, спрацював вибуховий пристрій. У Олександра залишилася дружина та п'ятеро дітей. Найменший син Матвійко народився після смерті батька.

Олександр з Кривого Рогу. Від призову в армію він був звільнений за законом як багатодітний батько, але пішов добровольцем.

"Смерть наздогнала Сашу відразу. Люба (дружина Саші), поховавши чоловіка, незабаром народила четвертого, спільну з ним дитину. Хлопчик - 4.200 кг. Матвій. Дуже схожий на тата. Тепер у Сашка три синочка і донечка. У родини є ще один хлопчик - це рідний брат Люби, на якого, після смерті батьків, Люба і Саша оформили опікунство. Найбільше Люба зараз шкодує, що напередодні загибелі Сашка вони посварилися і домовилися зідзвонитися на наступний день, щоб не посваритися. Але наступного дня Сашка не стало. Зараз Любов Суслопарова одна ростить п'ятьох діток - чотири хлопчики і одну дівчинку", - пише на своїй сторінці у Фейсбук волонтер Емма Маєва.

Реквізити для допомоги:
Картка ПриватБанк № 4149 4377 4472 7049 на ім'я Любов Суслопарова.http://gazeta.ua/articles/help/_rodini-bijcya-yakij-zaginuv-v-ato-vid-vibuhu-banki-medu-treba-dopomoga/634795
Поделитесь, и будет Вам счастье!
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top