В Дніпропетровську міліціонер в не робочий час затримав грабіжника


В місті Дніпропетровськ лейтенант міліції затримав грабіжника, який зірвав із жінки золотий ланцюг. Тримав його до приїзду колег.

Це сталося в підземному переході. Міліціонер побачив злочин. Перебував у відпустці.

"Став свідком того, як грабіжник зірвав з шиї жінки золотий ланцюг та почав тікати. Але міліціонер одразу повалив його на підлогу, застосував прийоми рукопашного бою та скрутив. Тримав, доки приїхала міліція. Жінкатуристка, яка зайшла в перехід купити собі сувенір", - повідомили в Дніпропетровській обласній міліції.

За грабіж затриманий може отримати штраф, виправні роботи або ув'язнення до 4 років.http://gazeta.ua/articles/np/_v-dnipropetrovsku-milicioner-v-ne-robochij-chas-zatrimav-grabizhnika/648802
Поделитесь, и будет Вам счастье!
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top