Не заважайте тим, хто хоче щось змінити - Саакашвілі відповів Яценюку


Глава Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі наполягає на тому, що олігархи мають великий вплив на уряд в Україні.

Про це він заявив у своєму відеозверненні, яке записав після того, як прем'єр-міністр Арсеній Яценюк назвав брехливим його заяву про вплив олігархів на Кабмін.

"Хочу говорити мовою фактів... Що стосується митниці. Через ці всі інтриги і маніпуляції в Києві в одеській митниці скарбниця недоотримала 400 млн гривень на місяць. За два місяці - це 800 млн вже", - сказав Саакашвілі у своєму зверненні.

"За 800 млн ми б могли вже майже повністю закінчити дорогу Одеса - Рені, дуже важливу для України і для Одещини", - додав він.

Чиновник також зазначив, що в Україні не зменшилася кількість випадків, коли за отримання дозвільних документів, вимагали хабарі.

"І третє - коли ми говоримо про вплив олігархів на уряд, за останній рік діяльності цього уряду і прем'єр-міністра збиток, завднаний держпідприємствам в Україні, обчислюється сумою більше 100 млрд гривень. Ці держпідприємства реально приносять дохід, але вони приносять дохід олігархам", - заявили глава Одеської ОДА.

"Але через те, що вони приносять шкоду українцям, їх змушені субсидувати з своїх пенсій люди, бюджетники - зі своїх зарплат, і так далі", - додав він.

"Ось і конкретний доказ того, як впливають олігархи на перерозподіл грошей з держпідприємств, який великий вплив мають вони на уряд і всередині уряду. Ось це і є факти", - сказав Саакашвілі.

"Тож час вже уряду перейти від того, щоб когось обзивати, на те, щоб виправляти ось ці справи або дати можливість іншим, хто хоче це робити, і не заважати", - заявив він.

Як відомо, у четвер Саакашвілі звинуватив Яценюка в роботі на олігархів, зокремана Ігоря Коломойського і Ріната Ахметова. Причиною стало відновлення в посаді голови Державіаслужби Дениса Антонюка, з яким у Саакашвілі раніше був конфлікт. Також він заявив, що митницю, як і раніше контролює Віталій Хомутиннік, а не Роман Насіров.

При цьому він у черговий раз спростував намір очолити уряд.

Заява Михайла Саакашвілі під час прикордонної поїздки в Ізмаїлі.Заявление Михаила Саакашвили во время пограничной поездки в Измаиле.http://gazeta.ua/articles/politics/_ne-zavazhajte-tim-hto-hoche-schos-zminiti--saakashvili-vidpoviv-acenyuku/645839
Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Как облсовет «открыто и прозрачно» распродаёт Одессу за бесценок »
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top