На Одеському ринку "7 кілометр" знайшли сотню нелегалів


В Одеській області на ринку "7 кілометр" виявили більше 100 нелегальних мігрантів, 33 з них затримано

Про це повідомляє прес-служба ГУМВС України в Одеській області.

"У рамках протидії нелегальній міграції, працівниками Управління боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, ГУМВС України в Одеській області та ДБЗПТЛ МВС України, спільно з представниками Державної міграційної служби України, прикордонної служби та СБУ, провели відпрацювання ринку "7 кілометр", - йдеться в повідомленні.

Під час проведення фільтраційних заходів на території ринку було виявлено понад 100 іноземців, які перебувають на території України без наявності дозвільних документів.

Також були виявлені кілька іноземців, які є студентами одеських ВУЗів, але під час навчального процесу працюють на промринку "7 км".

На даний час триває перевірка, затримано 33 особи. Вирішується питання про примусову депортацію незаконних мігрантів з території України.http://gazeta.ua/articles/regions/_na-odeskomu-rinku-7-kilometr-znajshli-sotnyu-nelegaliv/646586
Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Как облсовет «открыто и прозрачно» распродаёт Одессу за бесценок »
,

Copyright © 2008-2021. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту, и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top