В Одесу на літературний фестиваль приїде російський письменник, який відкрито критикує Путіна


В Одесі на початку жовтня відбудеться літературний фестиваль, у рамках якого виступатимуть письменники з України, Росії, Німеччини, Канади, Великої Британії, Швейцарії, США, Грузії, Норвегії, Польщі та Мексики. Про це повідомляє Cultprostir.

1 жовтня в Одесі розпочне роботу Перший міжнародний літературний фестиваль. Протягом чотирьох днів письменники з України, Росії, Німеччини, Канади, Великобританії, Швейцарії, США, Грузії, Норвегії, Польщі, Мексики проводитимуть зустрічі, читання та презентації своїх книг. Одним з гостей заходу стане відомий російський письменник, літературознавець та критик режиму Володимира ПутінаВіктор Єрофєєв, який 2 жовтня в Музеї літератури проведе презентацію свого фантастично-історичного трилера "Акимуды. Нечеловеческий роман".

Серед учасників фестивалю: Юрій Андрухович, Сергій Жадан, Андрій Курков, Ілма Ракуза, Йоахім Сарторіус, Дато Турашвілі та інші.

У відкритих дискусіях письменники порушать теми держави та літератури в умовах тоталітарних режимів, критичного мислення, культурних і ментальних змін всередині Європи. Відомий український автор Андрій Курков проведе діалог, присвячений Одесі та її культурному потенціалу. Також у програмі фестивалю виступ музичного гурту "Собаки в космосі" та культового українського поета Сергія Жадана.http://gazeta.ua/articles/culture/_v-odesu-na-literaturnij-festival-priyide-rosijskij-pismennik-yakij-vidkrito-kritikuye-putina/646494
Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top