Саакашвілі хоче прокласти через Одесу новий "Шовковий шлях"


Глава Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі заявив, що хоче перетворити область на міжнародний транспортний хаб.

Про це він заявив в ефірі "5 каналу".

"Зараз є план "Нового Шовкового шляху". Логістика через Росію займає 30 днів, а через Іллічівськмаксимум 9 днів. Усе вже готово... Потік сюди, побудувати дорогу на Рені, тобто на Євросоюз",сказав Саакашвілі.

За його словами, складовими хаба стануть новий аеропорт на базі військового аеродрому за 50 км від Одеси, куди будуть літати лоукости, а також нова митниця, де оформлення вантажів забиратиме до 15 хвилин.

Що стосується ремонту доріг, голова ОДА планує передати їх концесію або взаємодію з Європейським банком реконструкції та розвитку.

Раніше повідомлялося, що команда губернатора Одещини шукає шляхи будівництва нового аеропорту в регіоні.http://gazeta.ua/articles/regions/_saakashvili-hoche-proklasti-cherez-odesu-novij-sovkovij-shlyah/641474
Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top