Саакашвілі: В Одесі невдовзі буде новий прокурор


Протягом 2-3 місяців прокуратуру Одеської області очікує зміна керівництва. Про це в ефірі "5 каналу" заявив голова Одеської обладміністрації Михеїл Саакашвілі.

За його словами, до кінця серпня будуть призначені нові керівники в усі райдержадміністрації.

Саакашвілі наголосив, що на всі ключові посади в Одеській області необхідно залучити молодих і талановитих людей для проведення реформ.

Зазначимо, що прокуратуру Одеської області з квітня 2015 року очолює Роман Говда.

Нагадаємо, 30 червня Міхеїл Саакашвілі оголосив конкурс на заміщення 50 посад державних службовців в ОДА. Згодом представив чотирьох голів районних державних адміністрацій, які перемогли на на відкритому конкурсі. У конкурсі взяли участь понад 6 тис. осіб.http://gazeta.ua/articles/regions/_saakashvili-v-odesi-nevdovzi-bude-novij-prokuror/641465
Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. 44 канал Киев - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top